Цеглинка для майбутнього | WWF ukraine
© WWF-DCP

Цеглинка для майбутнього

Brick for the future campaign (Header main).

Цеглинка для майбутнього

 rel= © WWF-DCP

Яке ВИ хочете майбутнє? Якщо Ви бачите там здорових людей, які живуть у гармонії з природою, дихають чистим повітрям і п’ють чисту воду – нам з Вами по дорозі! Але таке майбутнє треба будувати. Зараз людство задовольняє свої потреби за рахунок наступних поколінь – виснажує Землю та її ресурси. Але заради майбутнього для наших дітей ми всі маємо навчитися жити «за коштами» - це і є сталий розвиток. Це не означає, що нам доведеться обмежувати себе у всьому. Потрібні лише деякі зміни, які під силу кожному.
 
Як океан складається з крапель, так і кожний великий результат складається з маленьких кроків, «цеглинок». Освітній Центр сталого розвитку (чи Екоцентр), який відкриється в Києві для Вас і Ваших дітей, є основою, однією з цеглинок, з яких буде побудоване стале майбутнє.
 
Проект вже отримав біля 50% фінансування, але на його добудову необхідно знайти ще 300 000 гривень. Здається – величезна сума. Але, якщо розбити її на умовні «цеглинки» по 100 гривень, виходить, що Екоцентру для життя потрібно ще 3000 цеглинок. Якщо небайдужі люди та компанії подарують по одній чи декілька цеглинок, ми зможемо завершити ремонт та відкрити Екоцентр для всіх українців. Цеглинки будуть іменними – кожен, хто допоміг, буде згаданий на стінах приміщення Екоцентру стільки разів, скільки цеглинок він подарував.
 

Дайте шанс майбутньому – подаруйте цеглинку Екоцентру! 

...

"Нам потрібна екологічна освіта - запорука гармонії між природою та людиною!"

Олена Тарасова, Голова WWF в Україні

Екоцентр – унікальний для Києва і України проект. Це модернова освітня платформа, мета якої – показати людям сталий спосіб життя. В центрі будуть представлені прості побутові рішення та сучасні «зелені» технології, екологічні ігри та інтерактивні елементи,  проводитимуться відкриті освітні та інформаційні заходи. Кожен може прийти в Екоцентр, що працюватиме у Національному ботанічному саду ім. Гришка, та безкоштовно отримати цікавий досвід та інформацію про природні процеси, сталий розвиток, енергоефективність у побуті і господарстві та багато іншого.

Дякуємо за цеглинку!

Заповніть за бажанням після того, як подарували цеглинку.

Дякуємо Вам! Ви зробили добру і важливу справу! Заповніть, будь-ласка, форму, щоб ми знали наших благодійників і могли Вам віддячити.

Ці дані будуть використані у Дипломі-подяці, а також будуть увічнені на стінах Екоцентру (іменна цеглинка).
На цю адресу ми надішлемо диплом (протягом 1-3 робочих днів), а також будемо надсилати звіти про перебіг кампанії та побудову Екоцентру.
Час та дата проплати
Ми поважаємо Ваш вибір між публічністю та анонімністю.
Стільки разів Ваше ім'я буде згадане на стінах Екоцентру.
Цей подарунок дійсний за внесок від 150 гривень. Більше інформації тут: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/green_new_year/wwf_ny_gifts/
*Required information