Покращення законодавства | WWF ukraine

Покращення законодавства

Законодавство непогане, але дотримується воно не досить добре...
Природоохоронне законодавство України загалом є досить ефективним та кращим, ніж у багатьох країнах світу. Основною проблемою для природи нашої країни є дотримання законів та їх впровадження на місцях через некомпетентність уповноважених осіб та високий рівень корупції. Окремі напрямки природоохоронного законодавства все ж таки вимагають змін для більш ефективного збереження української природи.Команда WWF в Україні розробляє пропозиції щодо покращення природоохоронного законодавства України, зокрема такого, що діє в лісовому, мисливському секторах, в сфері охорони біорізноманіття тощо. Також ми проводимо роботу щодо втілення цих змін на практиці.

Окремим напрямом нашої роботи є гармонізація українських законів з Європейським природоохоронним законодавством, адже наша країна готується увійти до складу Європейського Союзу та намагається рівнятися на більш високий європейський рівень збереження природних систем. 

Букові праліси Карпат

 
	© WWF-DCP / Valeria Nemykina

​Праліси - унікальні недоторкані прадавні ліси, які людина не може відтворити. Їх можна по праву назвати нашим українським аватаром. Частина пралісів лежить у межах природно-заповідних об'єктів, а інші окремими ділянками розпорошені серед експлуатаційних лісів. WWF в Україні разом з партнерами підготували законопроект, який має захистити українські праліси від знищення. Законопроект знаходиться зараз у Верховній Раді на розгляді.