Успішні спільні проекти | WWF ukraine

Успішні спільні проекти

Один у полі не воїн...
Наша робота була б неможливою без підтримки людей, організацій, бізнесу і багатьох інших небайдужих. Тільки разом ми зможемо зберегти Планету для майбутніх поколінь.

Ось лише кілька прикладів успішної спільної роботи WWF та бізнесу в Україні, Дунайсько-Карпатському регіоні та світі.

Година Землі 2010

Співпраця з Philips Україна

Година Землі – це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи WWF. Він заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети. 
 
В 2010 році Україна вдруге взяла участь у кампанії Година Землі, яка пройшла в нашій країні за фінансової підтримки кампанії Philips Україна.
 
В цьому році в кампанії взяли участь більше 20 міст України. Центральною подією в Києві була демонстрація екофільмів в Маріїнському парку з використанням енергії альтернативних джерел - вітряка, сонячної панелі, електробайків. Кампанію підтримали Каша Сальцова, Дмитро Шуров, Лілія Пустовіт, групи Esthetic Education та "Тартак". 

На одну годину на підтримку кампанії вимкнулися Хрещатик та Майдан, Києво-Печерська Лавра, Опера в Одесі і багато інших пам'яток по всій країні. Годину Землі підтримало Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, ООН в Україні, біля сотні організацій, навчальних закладів, бізнесів (серед них, наприклад, мережа "Козирна карта", Інтертоп, Оболонь та інші). Кампанія була більше 300 разів згадана у пресі. 

Захисти дику природу! В фокусі!

Співпраця з Canon Україна

В грудні 2012 року WWF разом із Canon провели фотоконкурс, щоб привернути увагу українців до тварин нашої країни та світу. Фотоконкурс «Захисти дику природу. У фокусі!» давав можливість кожному показати своє бачення краси природи і поділитися ним з іншими. 

Технічно фотоконкурс реалізовувався у соціальній мережі Facebook. Щоб взяти участь у конкурсі, люди мали завантажити світлину із зображенням дикої тварини у додаток спільноти WWF в Україні на facebook і дати короткий опис про те, чому важливо захищати дику природу у наш час. Переможці отримали подарунки від Canon та WWF за найкращі світлини, а також, за найкращий опис до фотографії. 

Додаток був створений спеціально для фотоконкурса компанією Canon, він також мав функціонал для голосування глядачів. Фотограф, світлина якого набрала найбільшу кількість голосів, отримала «Приз глядацьких симпатій». Всього на конкурс було подано більше 3 сотень робіт, він був більше сотні разів згаданий у пресі.

Кліматичний тур

Співпраця з Toyota Europe

В 2008 та 2009 роках в Україні пройшов тур «Клімат змінюється! Час діяти разом!», головною метою якого було зменшення викидів вуглекислого газу в амтосферу й пропаганда ефективного енергоспоживання. За два роки тур відвідав 12 міст України. Він був частиною європейського турне WWF, пов'язаного з темою зміни клімату, яке пройшло послідовно в Угорщині, Румунії, Болгарії, Сербії й Україні.

Кліматичне турне подорожувало країнами Європи на спеціально обладнаній вантажівці PANDA-1, зробленій компанією «Тойота». Вантажівка використовувалася для перевезення інформаційних стендів і демонстраційних експонатів, а вся побутова техніка автомобіля, включаючи великий плазмовий екран, автономно працювала від сонячної панелі та вітряка. 

Кліматичне турне пройшло за підтримки компанії Toyota Europe, яка надала вантажівку та фінансову підтримку кампанії. Співпраця була налагоджена через WWF Угорщини.

Зберігаємо водні ресурси

Співпраця з Coca-Cola Company

​Оскільки вода має важливе значення для природи, громад та бізнесу, з 2007 року The Coca-Cola Company і WWF працюють разом, щоб допомогти збереженню світових ресурсів прісної води.

Парнери працюють разом у Мексиці, Белізі, Гватемалі і Гондурасі, басейні річки Янцзи в Китаї та ще в десятку країн світу, щоб забезпечити більш безпечне водне майбутнє. Партнерство адресує проблеми природних ресурсів, що стосуються прісної води, поліпшує екологічні показники по всьому ланцюжку поставок компанії, інтегруючи цінності природи в процеси прийняття рішень, а також залучаючи впливових партнерів для вирішення глобальних екологічних проблем.

З 2016 року Coca-Cola Company підтримує амбітний семирічний проект WWF зі збереження та відновлення водно-болотних угідь в Дунайсько-Карпатському регіоні.