Як я можу допомогти? | WWF ukraine

Як я можу допомогти?

Ви вже майже погодилися, але не знаєте, що потрібно буде робити і чи вийде у Вас? Всі можливі види робіт ми розбили на кілька категорій.

Польова робота

The volunteers © WWF
Найромантичніший і, для багатьох, найцікавіший напрямок роботи, що полягає у виїзді і роботі на природі. Долучаючись до польової роботи, волонтер отримує можливість не лише зробити корисну справу, а і сумістити корисне з приємним – гарно провести дозвілля на чистому повітрі, з піснями під гітару у вечірнього багаття і міріадами зірок над головою. Список потенційних робіт цього напрямку дуже великий: тут і облаштування екостежок, обліки тварин чи рослин, встановлення штучних гніздівель для птахів тощо.

Дистанційна робота

Man with laptop © WWF
Робота для тих, хто не має часу вирватись на природу, але дуже хоче їй допомогти. Це віддалена робота, як правило, за комп’ютером. Якщо Ви маєте навички роботи з графічними програмами, макетуванням, веб-дизайном, просуванням у соціальних мережах або добре володієте іноземною мовою для перекладу, українською мовою для роботи із текстами, чи не володієте жодними з цих навичок, але просто маєте трохи вільного часу для роботи з базами даних, збору інформації і т.і.  – тоді це робота для Вас! Ви зможете долучитися до створення природоохоронних стендів, матеріалів, сайтів, популяризації екологічного способу життя, реалізації кампаній тощо і таким чином зробити власний внесок в охорону природи.

Практична не польова робота

Sam Smith at the Global Day of Action march in Durban. © WWF
Робота для практиків, для тих хто воліє робити практичні речі, але не має часу, можливості чи бажання брати участь у польових виїздах, і кому не підходить сидіння за комп’ютером. Участь у акціях, проведення опитувань, допомога тваринам в зоопарках або центрах реабілітації тварин - подібні речі та багато інших входять до названого напрямку.

Фінансова допомога

Financial Transaction Tax in Europe © WWF
Охорона природи часто потребує грошей, що стає проблемою, наприклад, для бюджетних установ на кшталт національних парків. Пожертвувавши частину грошей, скажімо, на друк матеріалів для стендів, Ви зможете потім відвідати національний парк і пишатися, що стенд встановлений саме завдяки Вам. І подібних різнопланових потреб може бути багато.
Якщо Ви відчуваєте бажання долучитися до будь-якого з описаних напрямків діяльності чи можете запропонувати іншу допомогу, заповніть будь-ласка гугл-форму за посиланням і приєднуйтеся! Ми додамо Вас до волонтерської розсилки. Крім того, долучайтесь до спільноти наших волонтерів на Facebook.

Партнер програми

Ecoclub Green Wave logo (Ukraine).
© © Green Wave © Green Wave