What would you like to search for?

Our News

WWF Україна змінює формат волонтерської програми

Друзі, важливе оголошення! 

Волонтерська програма триває вже четвертий рік і за цей час ми виросли як організація і, разом з вами, як спільнота. 

Останнім часом перед нами постають виклики - є багато запитів на виїзди, різноманіття завдань, бажання долучитися до громадянської науки. Запропонований нами формат взаємодії вже не може задовольняти всі ці бажання. Тому, WWF Україна робить перерву у активній роботі з волонтерами та традиційних виїздах. З березня 2020 року ми почнемо працювати над новим баченням волонтерської програми, щоб створити більше цікавих можливостей для всіх, хто зацікавлений у підтримці природоохоронних проектів та ініціатив WWF. 

Для розробки оптимальних форматів волонтерської програми ми звернемося до вас за порадами, проведемо опитування, а найактивніших волонтерів попросимо долучитися до планування. Під час перерви в роботі програми та її переосмислення, основним каналом комунікації буде сторінка у фейсбуці, де будемо ділитися нашими успіхами та перемогами, а іноді — звертатися до вас по допомогу. 

WWF Україна відкритий для комунікації. Якщо ви маєте цікаві ідеї або пропозиції, будь ласка, контактуйте з нами через офіційну сторінку в фейсбуці або пишіть на пошту ua@wwf.ua

А поки ми будемо думати над новим баченням волонтерської програми, наша команда буде активно працювати з такими проектами:
  • у напрямку “Ліси” продовжуватимемо роботу над охороною пралісів та старовікових лісів, будемо ділитися знаннями щодо незаконних та недоцільних рубок під час "Лісового курсу".
  • у напрямку “Рідкісні види” розпочинається всеохоплюючий моніторинг ведмедя та рисі. Також WWF Україна працює над підвищенням толерантності мешканців Карпат до цих видів. Тут буде потрібна ваша допомога наступного літа для просвітницької роботи з громадами Карпат, зокрема під час фестивалю Via Carpatia, а також, можливо, до проведення соціальних опитувань у цьому регіоні.
           Також продовжується робота в осетровій частині напрямку. Зокрема, велика увага приділяється роботі з громадою Вилково та розробці Національного плану дій щодо осетрових. Влітку вас знову чекає нова генерація Осетрової варти, будемо раді вашому долученню.
  •  у напрямку “Прісна Вода” відбувається робота з пошуком ділянок для відновлення природних екосистем, а також визначення перешкод на українських річках. Тут WWF Україна потрібна буде ваша допомога у підтвердженні деяких перешкод, визначених за космічними знімками (а це - чудовий шанс побувати у найвіддаленіших куточках України!).
Поки ми матимемо “перерву”, просимо підтримувати нас у соцмережах, особливо поширюючи та слідуючи порадам зі сталого способу життя. Бо ці кроки допомагають зберегти дику природу!

Ви є дуже важливою частиною нашої Панда-родини і ми завжди раді нашій співпраці!
 
volunteer, ukraine
© National nature park Pyriatynskyi
Для розробки оптимальних форматів волонтерської програми ми звернемося до вас за порадами
Волонтери WWF проводять обліки тварин
© Mykola Borysenko
Якщо ви маєте цікаві ідеї або пропозиції, будь ласка, контактуйте з нами

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію