The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Central Asia
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Our News
Учасники Лісового курсу WWF Україна пройшли свою першу практику
Лісовий курс — це перший курс онлайн-вебінарів від WWF для тих, хто переймається долею лісів і хоче отримати відповідну базу знань для їхнього ефективного збереження. Отримані у теорії знання учасники закріплюють під час практичних виїздів у ліс.
Навчання проводять експерти WWF Україна — Андрій Плига та Володимир Яроцький.
Наразі, у рамках навчання, учасники з усієї України прослухали два вебінари: історія експлуатації лісів людиною на території сучасної України та важливість біорізноманіття, адже саме через призму збереження біорізноманіття ми підходимо до питання збереження лісу.
З вебінарів учасники дізналися про те, коли почався вплив людини на ліси та коли українські ліси набули свого сучасного вигляду, і що саме цьому сприяло. Крім того, у рамках вебінару про біорізноманіття, слухачі отримали уявлення про умовність термінів “шкідливі” та “корисні” види, про неочевидність зв’язків між різними компонентами екосистеми і їхньою важливістю.
Після цього у Харківській, Київській та Львівській областях відбулися практичні навчальні виїзди.
Безпосередньо в лісі учасники ознайомилися з просторовою побудовою лісового господарства, наочно побачили відмінність різних ділянок лісу, і дізналися, що саме робить старі ділянки лісу важливими для збереження біорізноманіття. Також, учасники курсу відвідали проведені рубки, дізналися які є їхні типи та які документи потрібні для їхнього призначення.
Наразі учасників курсу очікує ще три онлайн-вебінари, після яких вони знатимуть більше про природно-заповідний фонд, та інструменти, які самостійно можуть використовувати для збереження лісу і як ними скористатися.
Ми у WWF Україна прагнемо того, аби учасники курсу активно використовували механізми збереження лісу на практиці та поширювати набуті знання.
Усі, кому небайдуже збереження лісів, зможуть дізнатися головну інформацію курсу з наших матеріалів, що будуть викладені по його завершенні , або ж долучитися до наступних наборів курсу, які відбуватимуться згодом.

© WWF Ukraine
Отримані у теорії знання учасники закріплюють під час практичних виїздів у ліс

© WWF Ukraine
Наразі учасників курсу очікує ще три онлайн-вебінари

© WWF Ukraine
Безпосередньо в лісі учасники ознайомилися з просторовою побудовою лісового господарства та наочно побачили відмінність різних ділянок лісу